zpět na úvodní stránku

Společenský večer

Datum: pátek 24. 11. 2017
Čas: 19:30
Místo: Pražská křižovatka, Zlatá 1, Praha
Cena: 500 Kč

V gotickém kostelu sv. Anny sídlí mezinárodní duchovní centrum Pražská křižovatka, které je založené nadací Václava a Dagmar Havlových VIZE 97.

Hlavním motivem k vytvoření Pražské křižovatky byla vize bývalého prezidenta České republiky, který usiloval nejen o otevření místa sloužícího k různorodým setkáním, ale zároveň místa, které by odráželo pestrost moderního světa.

Srdečně Vás zveme do tohoto jedinečného prostoru!


Petr Kroutil Orchestra

Petr Kroutil, saxofonista, klarinetista a zpěvák vešel ve známost zejména jako Danny Smiřický z Kachy­ňo­va televizního zpracování Škvoreckého Prima sezóny. V 18 letech se stal členem legendárního Ori­gi­nál­ní­ho Pražského Synkopického Orchestru a swing se mu doslova zadřel pod kůži. V roce 1997 byl spo­lu­za­kla­datelem moderního jazzového kvintetu Přátelé tichého jazzu ovlivněný zejména jazzovou hudbou Stana Getze, Gerriho Mulligana a Cheta Bakera.V roce 2002 vydal v Londýně album „Bhakti Junction“ s renomovanou zpěvačkou Rinou Gidoonal mísící etno hudbu s jazzovými kořeny.

V současné době vystupuje se svou kapelou, která mísí prvky starého dobrého swingu a jazzu s po­sle­cho­vou kvalitní populární hudbou, jakou představují písně Stinga, Stewieho Wondera či Erica Claptona i jiné.

© 2016–2017 GUARANT International spol. s r. o.