zpět na úvodní stránku

Meda Prague****

Check-in

14.00

Check-out

11.00

Pokoje

Pokoje účelně vybavené moderním nábytkem, koupelnou (vlastní příslušenství, vana, WC) potřebami pro přípravu kávy a čaje zdarma, LCD televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, toaletními potřebami zdarma, Wi-Fi na pokoji zdarma, pokojovým trezorem zdarma, stropním ventilátorem, vysoušečem vlasů a minibarem.

Služby

Recepce 24 hod, taxi, dopravní služby, prodej okružních jízd a výletů, úschova cenností (trezor) zdarma, nejbližší tramvajová zastávka a stanice metra – 2 minuty chůze, snídaně formou teplého bufetu v ceně, pobyt domácích zvířat zdarma, praní a žehlení prádla.

Poloha

Meda Prahue je nový elegantní hotel umístěný v renovované klasické budově z 30. let. Nachází se 15 minut chůze od Pražského hradu či dvě stanice metra od Karlova mostu a Starého města. Letiště se nachází 30 minut jízdy přímým autobusem.

Cesta k hotelu Diplomat

Hotel Diplomat je vzdálen 9 minut chůze. Nedaleko hotelu Meda Prague se nachází kruhový objezd, na kterém se vydáte druhým výjezdem po ulici Evropská. Hotel Diplomat se nachází po levé straně

Adresa hotelu

Narodní obrany 33, Praha 6

Web

www.hotelmeda.cz

© 2016–2017 GUARANT International spol. s r. o.